Galerii: Tallinna linnahallis avati näitus "Kaduvik"

Tallinna linnahallis avati 5. augustil näitus "Kaduvik", mis mõtiskleb määratlemata tuleviku üle ning uurib, kuidas eri põlvkondade mälu ning ajutised ja vahepealsed ruumid on omavahel põimunud.

Näituse koostajate hinnangul võib olla "Kaduvik" viimane võimalus külasatada Tallinna linnahalli selle tänases seisus viimast korda. "Vaatleme linnahalli isiklike ajalugude ja kolonialistliku mineviku ülemineku- ja lepituskohana ning uurime erinevaid võimalusi üksteise ning meie loodus- ja ehitatud keskkonnaga kooseksisteerimiseks," selgitasid nad.

Osalevad kunstnikud Lithic Alliance, Isabelle Andriessen, Vanessa Billy, Dora Budor, Cyprien Gaillard, Liisa Hirsch, Edith Karlson, Anu Pennanen, Anna Škodenko, P.Staff, Felix Gonzalez-Torres, Ingel Vaikla, Barbezat-Villetard.

Näituse kuraatorid on Kristina Grigorjeva ja Margit Säde. Graafilise disaini autor on Laura Pappa.

"Kaduvik" jääb Tallinna linnahallis avatuks kuni 10. septembrini. Näitus on avatud iga päev 12-21, sissepääs Tallinna linnahalli peauksest.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: