Eesti Kontserdi uue juhatuse liikme läbirääkimisi alustati Kertu Orroga

Täna kogunes SA Eesti Kontsert nõukogu, et jätkata sihtasutusele uue juhatuse liikme otsimist. Läbirääkimistele juhatuse liikme lepingu sõlmimiseks on kutsutud sihtasutuse praegune arendusjuht Kertu Orro.

Eesti Kontserdi nõukogu volitas esimees Toomas Siitanit pidama läbirääkimisi, et leida sihtasutusele uus juhatuse liige. "Alustame läbirääkimisi Kertu Orroga, et sõlmida temaga juhatuse liikme leping. Otsus oli üksmeelne. Valiku puhul sai määravaks see, et Orro on väga hästi kursis Eesti Kontserdi praeguse olukorraga ning tal on valmisolek viia läbi olulisi muudatusi sihtasutuse toimimismudelis ja tegevusplaanis," ütles Eesti Kontserdi nõukogu esimees Toomas Siitan.

Siitan ütles "Aktuaalsele kaamerale", et nõukogu loobus uue konkursi korraldamisest, kuna 1. veebruariks, mil uus juht peab ametisse asuma, oleks konkurss toimunud ülepeakaela ega oleks kellelegi kasuks tulnud.

"Tegelikult, põhikirja järgi ei ole konkursi väljakuulutamiseks kohustust, nõukogu saab nimetada uue juhatuse liikme," sõnas Siitan.

Kertu Orro on töötanud Eesti Kontserdis alates 2010. aastast arendusjuhina ning tema töö on hõlmanud administratiivpoole juhtimist. Alates 2013. aastast on Orro olnud ka Eesti Kontserdi suurima festivali Saaremaa Ooperipäevad tegevprodutsent.

Uue juhatuse liikme ametiaeg algab 1. veebruaril. Nõukogu annab uuele juhatuse liikmele volitused kaheks aastaks.

Eelmisel konkursil valituks osutunud Laine Randjärv lepingu sõlmimiseni Eesti Kontserdiga ei jõudnud.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: