Musta Kasti lastelavastust "Õhupallid" mängitakse Washingtoni koolides

Must Kast
Must Kast "Õhupallid" Autor/allikas: Laura-Liisa Muru

Tartu väiketeatri Must Kast lastelavastus "Õhupallid" osaleb sel nädalal Euroopa lastefestivalil Ameerikas, külastades kohalikke koole, kultuurikeskust ja Soome saatkonda Washingtonis.

Euroopa Liidu esindus Washingtonis korraldab 12. korda Euroopa Lastefestivali (Kids' Euro), millel osalevad kõikide EL liikmesriikide lasteetendused, -filmid ja -kontserdid, mis aitavad Washingtonis Euroopa kultuuri tutvustada.

Daniil Harmsi absurdimaigulistel lastelugudel põhinev kogupereetendus "Õhupallid" on füüsiline minimalistlik lavastus, mis sobib mängimiseks erineva keeletaustaga publikule. Etenduses teevad kaasa Laura Niils, Katrin Kalma, Kaarel Targo ja Kristo Veinberg, lavastajaks Kaija M Kalvet.

"Õhupallid" on Musta Kasti esimene lavastus iseseisva projektiteatrina Tartus alates 2015. aasta sügisest. Käidud on koolides ja lasteaedades üle Eesti ning festivalidel Türgis ja Hiinas.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: