Video: kolleegid õnnitlesid Marju Lauristini kahe meetri reeglit järgides

Kolleegid õnnitlesid Marju Lauristini 2 meetri reeglit järgides.
Kolleegid õnnitlesid Marju Lauristini 2 meetri reeglit järgides. Autor/allikas: TÜ ühiskonnateaduste instituudi Facebook / kuvatõmmis

Marju Lauristinil oli teisipäeval 80. sünnipäev. Sel puhul käisid kolleegid teda instituudi poolt õnnitlemas, järgides kahe meetri reeglit.

Lauristini õnnitlema tulnud kolleegid andsid juubilarile üle Ragne Kõuts-Klemmi ja Signe Opermanni kokku pandud raamatu, kus tudengid ja kolleegid jagavad seiku ja lugusid sünnipäevalapsest. Juubilar ütles, et kingitus teeb palju rõõmu, sest lugeda talle meeldib.

Raamatu sissejuhatuses seisab:

"Marju, kas tead, kui palju jälgi oled jätnud? Sinu jäljed on olnud meie ees – tihti kättesaamatult suured ja astutud hõlmamatult suurte sammudega. Aga Sinu jäljed on ka meie sees – kõiki Sa ilmselt ise ei teagi. Mõnikord on piisanud põgusast kokkupuutest, aga mõnikord on Sinu jäljed kündnud ette sügava vao ja sidunud tahtmatult kogu eluks. Meie – Sinu õpilaste ja kaasteeliste lood on ka Sinu lood."

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: