Kellerteater materialiseerub juulis psühhotrilleriga "Mäng"

"Mängu" proov. Autor/allikas: Rene Topolev

9. juulil esietendub Kellerteatris põnevik "Mäng". Lavastuse aluseks on inglise kirjaniku Anthony Shafferi näidend "Sleuth", mille järgi on tehtud kaks mängufilmi.

"Mängu" lavastaja ja helikujundaja on Vahur Keller, kunstnik Britt Urbla Keller, valguskunstnikud Britt Urbla Keller ja Rene Topolev, laval Meelis Kubo ja Andres Roosileht NUKU teatrist.

Teatrijuht ja lavastaja Vahur Keller märkis, et pärast nelja kuud kestnud virtuaalteatrit on värske tunne teatrisaali naasta.

"Ootame põnevusega uusi kohtumisi publikuga. Virtuaalteater on vahelduseks tore seiklus, aga reaalset teatriatmosfääri ja kohalolu see siiski kunagi ei asenda. Virtuaalne keskkond kellerteater.television.ee jääb samuti kestma. Internetis saab endiselt vaadata "Canterville'i kummitust" ja "Armunud alkeemikut" ning edaspidi täiendame sealgi kava."

Režissöör Joseph L. Mankiewiczi 1972. aasta põnevusfilmis mängis kirjanikku inglise lavatäht Laurence Olivier ja naise armukest noor Michael Caine. 2007. aastal Kenneth Branagh' vändatud trilleri duoks oli soliidsesse ikka jõudnud Michael Caine ja sarmikas Jude Law.

Sisust: udune sügisõhtu vanas Inglismaa häärberis. Kuulus põnevuskirjanik on külla kutsunud abikaasa noore armukese. Kavalat mängu ja ülepakutud teatraalsust armastav peremees hakkab külalist veenma röövida naise juveelid. Ettepanek käivitab ettearvamatu sündmusteahela.

"Mängu" etendatakse Kellerteatris Tallinna Püssirohuaidas Uus 37. Publiku turvalisuse huvides on kohtade arv piiratud.

Toimetaja: Valner Valme

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: