SUUR EESTI ROCKI KÜSITLUS: parim rockbänd ja parim rockalbum

Eesti rocki küsitluse viimasel nädalal otsime parimat rockbändi ja rockalbumit.
Eesti rocki küsitluse viimasel nädalal otsime parimat rockbändi ja rockalbumit.

2014. aastal valisid muusikakriitikud Eesti kõigi aegade parimaks albumiks J.M.K.E. "Külmale maale", samas on Eestis mitmed muusikaedetabelid alles koostamata. Nii tuligi plaadifirmal Vaiguviiul koos ERR-i kultuuriportaaliga idee välja selgitada eesti rokkmuusika säravamad hetked ja kõrgeimad tipud. Igal nädalal ootame vastuseid kahele küsimusele ja ühtlasi teeme igal nädalal tulemustest vahekokkuvõtteid.

Kui eelmistel nädalatel otsisime Eesti kõigi aegade parimat kitarristi ja kitarrisoolot, parimat klahvpillimängijat ja -soolot, parimat bassisti ja bassipartiid, parimat trummarit ja trummipartiid, parimat meeslauljat ja -vokaalesitust, parimat naislauljat ja -vokaalesitust, parimat heliloojat ja -laulu, parimat laulusõnade autorit ja parimaid laulusõnu siis viimasel nädalal otsime parimat rockbändi ja rockalbumit. Vastuseid ootame pühapäevani, kokkuvõtteid tulemustest teeme esmaspäeval. Auhinnaloosis osalemiseks lisage ankeedile ka oma nimi ja e-posti aadress.

Hääletajate vahel loosime igal nädalal välja muusikalisi auhindu ning sügisel, kui suve jooksul välja selgitatud pärlid on Eesti roki varaaida kõrgemaile riiulile ritta sätitud, läheb loosi peaauhind.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: