Piltuudis: Kirjandustänava festivalil avati Kadrioru lugemispaviljon

Kirjandustänava festivalil avati Kadrioru lugemispaviljon
Kirjandustänava festivalil avati Kadrioru lugemispaviljon Autor/allikas: Pressimaterjalid

Kirjandustänava festivalil pandi vastavatud Kadrioru lugemispaviljonis riiulisse esimesed raamatud. Lugemispaviljoni "Valge leht" autorid on Jaan Tiidemann ja Jarmo Vaik.

Koos neljandat korda toimuva kirjandusfestivaliga avasid Koidula ja Faehlmanni tänava nurgal lugemispaviljoni Kesklinna vanema kohusetäitja Anu Aus ja Tallinna kirjanduskeskuse juhataja Maarja Vaino. Paviljoni riiulitele asetati esimesed raamatud kingitusena Kesklinna valitsuselt.

"Suur aitäh hea koostöö eest Kadrioru rahvale ja Tallinna kirjanduskeskusele, tänu kellele jõudsime ideest tegudeni," ütles Anu Aus. "Soovin kõigile lugemisrõõmu siin paviljonis, mis on avatud alati ja kõigile ning kuhu igaüks on teretulnud raamatuid tooma või laenutama."

Lugemispaviljonini viivad värsked laudteed, mille rajamiseks kasutati Raekoja platsil viimati seisnud jõulukuusest saadud saematerjali. Lähiajal on kavas paigaldada Koidula-Faehlmanni lugemisnurgale ka infotahvel esmase teabega Kirjandustänava ja seal toimuvate kirjandusfestivalide kohta.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: