Noorsooteater tutvustab märtsis inimesi teatri köögipoolelt

Eesti Noorsooteatri virtuaalkohtumised: Aimi Etverk
Eesti Noorsooteatri virtuaalkohtumised: Aimi Etverk

Teatrikuul on võimalik tutvuda selliste Eesti Noorsooteatris töötavate inimestega, kes tavaliselt publiku ette ei satu. Märtsis korraldab teater neli virtuaalkohtumist, mida on oodatud vaatama-kuulama kõik, keda huvitab teatri köögipool.

Teisipäeval, 16. märtsil ootab huvilisi virtuaalkohtumisele nukutehnik-insener Mihkel Vooglaid, reedel, 19. märtsil grimeerija Aimi Etverk, teisipäeval, 23. märtsil etenduse juht ja inspitsient Airike Vipp ning reedel, 26. märtsil stsenograaf ja teatrikunstnik Gerli Mägi.

Selleks, et kohtumisel saaks esitada ka küsimusi ja suhelda, siis on kohtade arv piiratud ja kohtumisi vahendatakse eelregistreerimise alusel. Virtuaalkohtumised algavad kl 11.00 ja kestavad orienteeruvalt 45 minutit.

Eesti Noorsooteater pakub lavastusi nii väike- ja koolilastele kui ka noortele ja täiskasvanutele. Teatri juurde kuuluvad Nukuteatrimuuseum ja rahvusvaheline visuaalteatrifestival Tallinn Treff.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: