Galerii: Jaani seegi galeriis on avatud fotomuuseumi suurprojekt "Isolatsioonidialoogid"

Fotomuuseumi suurprojekt "Isolatsioonidialoogid", milles 130 fotograafi paarikaupa Eesti erinevates paikades oma eelmise kevade isolatsiooniaega jäädvustas, vajas näituseks nii suurt pinda, et linnamuuseum tegi korda uue galeriikoha ehk Jaani seegi galerii.

Fotomuuseumi kuraator Annika Haas ütles ERR-ile, et Jaani seegi galeriis saab fotomuuseum edaspidi korraldada näituseid. "Eelkõige kaasaegse Eesti fotograafia näituseid," sõnas ta ja lisas, et "Isolatsioonidialoogid", mis on seal esimeseks näituseks, jääb vaadatavaks oktoobri alguseni.

"Edasised plaanid ongi seotud, et saaksime siin omaenda Eesti fotograafide projekte näitada," tõdes ta ja mainis, et fotomuuseumi kontseptsioon on vanas majas seotud eelkõige sellega, et näitame fotomuuseumi kogudesse kuuluvaid pärandmaterjale ja toome sealt näitustele välja asju. "Siin me eelkõige keskendumegi tänapäevasele fotograafiale."

Jaani seegi galerii on aadressil Rävala 2/Väike pääsukese 5 avatud neljapäevast laupäevani kell 12 kuni 18 ja pühapäeviti 12 kuni 16.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Aktuaalne kaamera"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: