Ugala teatris jagati publikupreemiaid

Ugala Kuldõuna laureaadid
Ugala Kuldõuna laureaadid Autor/allikas: Silver Kaljula

Reedel pärjati Ugalas publiku lemmikud teatritegijad Kuldõuntega.

Pärast komöödia "Võrku püütud" etendust anti Ugala suures saalis publiku hämmelduse saatel üle publikupreemiad Kuldõun.

Etenduse lõppedes saabusid trupile ja publikule üllatusena lavale Ugala väikesest saalist, kus oli äsja lõppenud "Leskede kadunud maailm" etendus, neli leske, vanatüdruk ja poiss. Läbi mängu ja huumori selgitati välja publiku lemmikud ja anti üle auhinnad kolmes kategoorias.

Publik hääletas Ugala 101. hooaja parimaks meesnäitlejaks Margus Tabori, kes liitus teatriga eelmisest hooajast ning pälvis publikupreemia auhinna esimest korda. Tabor teenis preemia rollide eest lavastustes "Võrku püütud" ja "Sõprusest. Armastusest. Hullumeelsusest".

Parima naisnäitleja Kuldõuna pälvis samuti esmakordselt Ilo-Ann Saarepera, kes on Ugala trupi liige juba neljandat hooaega. Saarepera teenis publiku lemmiku tiitli rollide eest lavastustes "Valged põdrad", "Kui sa tuled, too mul lilli", "Võrku püütud" ja "Surnud mees".

Parimaks eelmise hooaja uuslavastuseks valis publik ülekaalukalt teatri loomingulise juhi Tanel Jonase lavastatud "Võrku püütud". Esikolmikusse mahtusid ka Ringo Ramuli lavastus "Leskede kadunud maailm" ning Liis Aedmaa ja Laura Kalle autorilavastus "Kui sa tuled, too mul lilli".

Ugala publikupreemiate jagamine Autor/allikas: Silver Kaljula

Laureaatide auhinnad valmistas Külli Allikvee Heimtali loomestuudiost. 

Publik sai hääletada oma eelmise hooaja lemmikuid kolmes kategoorias ning selleks oli võimalus nii interneti teel kui ka teatrimajas kohapeal. Hääletada oli võimalik terve oktoobrikuu jooksul oma hääle andis pea 800 teatrikülastajat. 

Toimetaja: Karoliina Tammel

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: