Teatripäeva viktoriin paneb teadmised proovile ja viib võitjad teatrisse

Miina Pärn, Joonas Vatter ja Teele Pärn
Miina Pärn, Joonas Vatter ja Teele Pärn Autor/allikas: Margarita Mironova/ERR

Pühapäeval, 27. märtsil kell 10-12 toimub Klassikaraadio eetris suur teatripäeva viktoriin. Kahetunnise kuulajamängu viivad läbi Draamateatri näitleja Teele Pärn, Klassikaraadio toimetaja Miina Pärn ja saate "Teatrimaagia" autor Joonas Vatter.

Klassikaraadio tähistab rahvusvahelist teatripäeva uue saatega ning kutsub ellu teatripäeva viktoriini. Kuulajatel avaneb võimalus end proovile panna väga eriilmeliste küsimustega alates kurioosumitest, mis ilmestavad eesti teatri ajalugu kuni kõige värskemate sündmusteni. Selgub, kui hästi orienteeruvad raadiokuulajad teatriajaloos, kas tuntakse ära näitlejate hääli ning jõutakse õigete vastusteni küsimuste puhul, mis võivad üllatada isegi teatritegijaid.

Teatripäeva viktoriini võitjatele on auhinnaks teatripiletid, mille on välja pannud Eesti Draamateater, Eesti Noorsooteater, Endla teater, Kinoteater, Nargenfestival, rahvusooper Estonia, Rakvere teater, SKENE Katus Kunstile, Tallinna Linnateater, Tartu Uus Teater, Ugala teater, Vanemuine ja Von Krahli teater.

Teatripäeva viktoriin on Klassikaraadio eetris pühapäeval, 27. märtsil kell 10-12 ning kõik on oodatud kaasa mängima Klassikaraadio stuudiotelefonil 6114285.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: