Tiiu Randmann-Mihkla ja Antti Kammiste avavad Telliskivi loomelinnakus installatsiooni

Antti Kammiste ja Tiiu Randmann-Mihkla installatsioon
Antti Kammiste ja Tiiu Randmann-Mihkla installatsioon "Hingede aed". Autor/allikas: Pressimaterjalid

Alates 3. veebruarist saab Telliskivi loomelinnaku poetänaval näha Tiiu Randmann-Mihkla ja Antti Kammiste mitmetahulist installatsiooni "Hingede aed".

"Avatavat näitust võiks elamuskambriks nimetada, sest kokku saavad kaks kunstivormi, visuaal- ja helikunst, mis lahutamatu kooslusena loovad soodsa atmosfääri külastaja isiklikuks mõtte- ja tunderännakuks," kirjeldas ilstallatsiooni autor Randmann-Mihkla.

"Loodud objektid meenutavad patju ja täidavad neile langeva valguse toel hämara ruumi maagilise valgusega. Antti Kammiste heliteos on kui rännak kuhugi seni veel tundmatusse paika. Selles on ärevust, kurbust, rahu ja lootust-tundeid, mis on väga isiklikud, kuid omased meile kõigile," lisas Randmann-Mihkla.

Antti Kammiste ja Tiiu Randmann-Mihkla Autor/allikas: Pressimaterjalid

Elamuskamber "Hingede aed" on jätk Randmann-Mihkla ja Kammiste 2021. aasta novembris toimunud näitusele "Hingede aeg" Haapsalu linnagaleriis.

"Hingede aed" jääb Talliskivi loomelinnakus avatuks kuni 28. veebruarini. Lisaks näitusele loomelinnaku poetänaval avavad Randmann-Mihkla ja Kammiste installatsiooni ka linnaku õuealal, Ida raadio konteineris, mis on vaatajatele avatud ööpäevaringselt kuni märtsikuu keskpaigani.

Toimetaja: Maiken Tiits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: