Manna pääses talendiprogrammi HEMI Music Awards finaali

Seda, et Manna enda sõnul ei teadnud üldse, mida ta räpis teeb, oli lõpuks pigem tema tugevus ja aitaski eristuda.
Seda, et Manna enda sõnul ei teadnud üldse, mida ta räpis teeb, oli lõpuks pigem tema tugevus ja aitaski eristuda. Autor/allikas: Ken Mürk / ERR

Alternatiivpopiartist Manna esindab Eestit rahvusvahelise talendiprogrammi HEMI Music Awardsi (HMA) finaalis.

HMA pakub ekspordivalmis Kesk- ja Kagu-Euroopa artistidele võimalust lihvida ekspertide abil oma rahvusvahelisi väljavaateid ja esineda osalejariikide esitlusfestivalidel.

"Imeline võimalus esindada Eestit ja tutvustada külge kohalikust popmuusikast, mis muidu liiga palju tähelepanu ei saa, aga ka oma tiibu kaugemale sirutada," märkis Manna.

Esimesse vooru valiti üheksa riigi 280 artisti seast välja 27 ning finaali pääses igast riigist üks kõige tugevama potentsiaaliga artist. Osaleda said artistid Eestist, Poolast, Tšehhist, Sloveeniast, Ungarist, Rumeeniast, Põhja-Makedooniast, Serbiast ja Kreekast.

Finaali jõudsid lisaks Mannale veel Badfocus (CZ), Lia Hide (GR), Ficture (HU), Dina Jashari (MK), Klawo (PL), K Not K (RO), Maika (RS) ja The Crossroads (Sl).

Finaliste premeeritakse nende vajaduste järgi kokku pandud mentorlusprogrammiga ning koostööd HEMI partnerfestivalidega.

Novembris selgub kõige edukam artist, kes saab võimaluse esineda ühel tema stiiliga sobituval Euroopa suurfestivalil.

"Olen väga elevil, et oma sõnum veel rohkemate kuulajateni viia. Kuid üllatusi ja suuri uudiseid tuleb sel aastal veel," sõnas Manna, kelle järgmine singel "Brand New" ilmub 17. märtsil.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: