Vanemuise teater kuulutas välja konkursi draamajuhi leidmiseks

Teater Vanemuine
Teater Vanemuine Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Vanemuise teater kuulutas välja konkursi draamajuhi ametikoha täitmiseks alates 1. jaanuarist 2024.

Konkurss kuulutati välja seoses praeguse draamajuhi lepingu lõppemisega 31. detsembril 2023. Draamajuhiga sõlmitakse tööleping kuni viieks aastaks.

Vanemuise teatri draamajuht vastutab draamatrupi töö kavandamise, draamarepertuaari planeerimise ja kõrgel tasemel elluviimise eest. Samuti on tema kanda ka näitetrupi arendamine. Draamajuht osaleb teatri loomenõukogu töös koos teiste loominguliste juhtidega.

Kandideerimise eelduseks on kõrgharidus, varasem töökogemus professionaalses teatris, inimeste ja protsesside juhtimise kogemus, väga hea kultuuri, teatrielu ja (näite)kirjanduse tundmine, kõrgel tasemel väljendusoskus eesti keeles ning hea võõrkeeleoskus, väga hea suhtlemise- ja planeerimisoskus ning algatus-, koostöö- ja analüüsivõime.

Kandideerijatelt oodatakse 31. augustiks Vanemuise kolmežanriteatri sünergiast kantud visiooni ja tegevuskava draamaosakonna järgmiste aastate planeerimiseks.

Toimetaja: Karmen Rebane

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: