Filmikassett "Paha lugu" avab inimsuhete varjatud poole viies erinevas loos

Kaks ja pool aastat tagasi hakkasid Andres ja Katrin Maimik tegema lühifilmi ahistamisest. Reedel jõuab kino-ekraanile filmikassett "Paha lugu", mis avab inimsuhete musta ja varjatud poole viie eripalgelise loo ja tegelaste kaudu.

Tänases maailmas, mil päevavalgele jõuavad uued ahistamise, manipulatsiooni ja nurkasurumise juhtumid, mõjub ahistamisteemaline filmikassett nagu ühiskondlik tellimustöö, vahendas "Aktuaalne kaamera".

"See filmikassett, mis koosneb erinevate autorite eri stiilis ja vaatepunktist üles võetud erinevate tegelastega, räägivad sellest, et kui sa ei tegele endaga, ei leia sa teist inimest üles ja kui sa ei leia teist inimest üles, muutuvad inimesed üksteise vastu koletiseks," selgitas kasseti produtsent ja režissöör Andres Maimik.

Katrin ja Andres Maimiku filmide "Nissan Patrol" ja "Jõulumüsteerium" kõrval on kassetis Maria Avdjuško lavastatud film "Nõiutud". Kahe filmiga on esindatud režissöör Rain Tolk.

"Need on täiesti erinevad filmid. Kui esimene film "Varakevad" on tehtud korrektselt nii nagu peab, on nähtud vaeva stsenaariumiga, on saanud täisrahastuse ja olnud pikk võtteperiood ja igati korralik, siis teine film, "Kokkulepe" on nii öelda gerilja filmitegemine kõige ehedamal kujul. Film on valminud teistel võttepaikadel ja null euroga lihtsalt inimesi ära rääkides ja ära kasutades ja on ka absoluutselt teisest žanrist," ütles Tolk ja lisas, et "Varakevad" on musta huumoriga pikitud täiskasvanuks saamise draama, "Kokkulepe" aga inglaslik piinlikkuse komöödia.

Lühifilmikassett "Paha lugu" esilinastub sel reedel kinos Sõprus.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: