ABBA muusikali peosatäitjale tõi "Mamma Mia" värske ekraniseering külmavärinad

Foto: Outnow.ch

Eesti kinodes jookseb teist nädalat muusikafilm "Mamma Mia! Siit me tuleme taas", mida käis vaatamas ka Merili Johanson, kes mängib Vanemuise "Mamma Mia!" muusikalis peaosa.

Lauljatar tõdes "Vikerhommikus", et läks filmi vaatama ilma erilise eeltööta ja puhta emotsiooni pealt. Pettuma Johanson ei pidanud ning saalist väljus ta "naeratus näol ja tundega, et ma tahan seda uuesti vaatama minna." Tema sõnul oli film liigutav, sai nii nutta kui ka naerda. Mingid asjad olid ettearvatavad, aga Johansoni arvates ei saanud sellest filmi nõrkust. "Külmavärina efekte" leidus Johansoni sõnul mitmeid ning samuti kiitis ta osatäitjate valikut.

Õige pea on Vanemuises algamas muusikali kolmas ja viimane hooaeg. Seni on muusikali saatnud tohtu menu ning Tartus on saalid alati välja müüdud, vaid Tallinnas, kus saal on suurem, on lootust kohti saada. "Meelelahutus suure tähega," iseloomustas Johanson nii muusikali kui ka filmi. Kuigi Abba laule on Johansonil raske laulda, kuna "sisemine vastutus on nii palju suurem," naudib ta siiski iga etendust.

"Mamma Mia! Siit me tuleme taas" on järg muusikafilmile "Mamma Mia", mis põhineb omakorda ABBA surematutele lugudele rajatud muusikalil. Esimest osa on kinodes vaatamas käinud enam kui 30 miljonit inimest ning suurt edu ennustatakse ka selle järjele. Teises osas teevad teiste hulgas kaasa näiteks Meryl Streep, Amanda Seyfried, Colin Firth, Pierce Brosnan, Stellan Skarsgard, Julie Walters, Christine Baranski ja Dominic Cooper.

Toimetaja: Daniel Tamm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: