X

Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

"Teneti" filmi tootjad küsivad filmivõteteks Laagna teel kaht lisapäeva

Nolani filmi võtted jätkuvad
Nolani filmi võtted jätkuvad Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Funfair Films Limited, mis juhib režissöör Christopher Nolani uut filmiprojekti "Tenet", tahab Tallinna linnalt veel kahte liikluspiirangutega päeva Laagna teel.

"Me küsisime algselt võteteks rohkem päevi, arutelu käis Laagna tee täieliku sulgemise üle kolmeks-neljaks nädalaks, kuid me mõistame, et Tallinn ei saa endale lubada nii pikka liikluspiirangutega perioodi," selgitas Funfair Films Limited tegevprodutsent Thomas Hayslip pressiteate vahendusel.

"Filmivõtted on täies hoos, kuid me vajame siiski kaht lisapäeva, et see osa filmist lõpetada," lisas ta.

Funfair Films Limited taotleb filmivõteteks järgmisel nädalal kolmapäeva ja neljapäeva ehk 24. ja 25. juulit.

"Nii Tallinna linnavõimud kui ka kohalikud elanikud on olnud vägagi abivalmid ja koostööaltid ning me loodame jätkuvale toetusele, kuni meie filmitegemise lõpuni Eestis," lisas Hayslip. "Koostöö Tallinna linna ja Funfair Films Limited vahel on olnud edukas tänu otsesuhtlusele filmtegijate ja erinevate linnaametite esindajate vahel," lisas ta.

Hayslip vabandas ajutiste ebamugavuste eest, mida filmivõtted on kohalikele elanikele põhjustanud, kuid mainis, et vaatamata piirangutele on linn suutnud hoida liikluse toimivana. Ta lisas, et Tallinna linna koostatud ja filmitegijate rahastatud kultuuriprogramm "Lasnamäe Filmisuvi" on osutunud edukaks ja rahva poolt hästi vastu võetud.

Seni kokkulepitud filmimisperiood Laagna kanalis on 10.-14. juuli ning 17.-21. juuli.

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: