Karin Alliku teatrisoovitus: "Surmkindlad asjad siin elus"

Foto: Heigo Teder

10. novembri Vikerraadio teatrisaates soovitas Karin Allik lavastust "Surmkindlad asjad siin elus". Austraalia näitekirjaniku Andrew Bovelli näidend jutustab loo neljast täiskasvanud õest-vennast, kes otsivad iseennast.

See pole maailma kõige traditsioonilisem pere, aga kes on enne lugenud huvitavat näidendit traditsioonilisest perest? "Hamlet", "Macbeth", "Kuningas Lear", "Richard III" jpt teised tõestavad, kuivõrd elujõuline on läbi ajaloo olnud ebatraditsiooniliste perede traditsioon.

Bovell on, selgub, seega vägagi traditsiooniline näitekirjanik. Lavastaja Andres Noormets nii traditsiooniline pole. See vast teebki lavastuse huvitavaks. Kuulake Karin Alliku soovitust, aga otsustage ise. 

10. novembri "Teatrivahi" saates rääkisid Lea Tormis, Hedi-Liis Toome, Madis Kolk ja Meelis Oidsalu Pärnu Endla / Kinoteatri lavastusest "Pidusöök", Draamateatri suurlavastusest "Võrk" ja Kinoteatri teatrifilmist "Aasta täis Draamat". Saade on järelkuulatav siit. 

Toimetaja: Valner Valme

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: