Viljandi pärimusmuusikafestivali asemel tuleb kaks pärimusmuusika kontserti

Koroonaviirusest tulenevate piirangute tõttu jäetakse sel aastal Viljandi pärimusmuusikafestival ära ja selle asemel korraldatakse 24. ja 25. juulil pärimusmuusika kontserdipäevad.

"Kestva hädaolukorra tingimustes oleme väga pingsalt otsinud tänavuse festivali toimumiseks mudelit, mis viiruse leviku riske maandaks ja ühtlasi suudaks pakkuda osalemisvõimalust kõigile neile ligi 3000-le inimesele, kes enesele juba passi jõudnud soetada. Olukorda väga põhjalikult analüüsides ja asjatundjatega nõu pidades jõudsime üksmeelsele arusaamisele, et see ei ole võimalik," teatas Viljandi pärimusmuusika festivali pealik Ando Kiviberg.

Pärimusmuusika kontserdipäev toimub reedel, 24. juulil 2020. Sama programm samade esinejatega kordub ka laupäeval, 25. juulil. Mõlemast kontserdist saavad osa 1000 inimest.

Kontserdipäeva esinejad kuulutatakse välja 15. juunil, kui algab ka piletimüük.

"Ent juba praegu on kindel, et esinejad saavad olema Eestist," ütles pärimusmuusikafestivali programmijuht Tarmo Noormaa.

2020. aastaks soetatud Viljandi pärimusmuusika festivali passe saab kasutada järgmisel aastal või müüa tagasi. Korraldajad paluvad võimalusel passi mitte tagasi müüa, vaid kasutada seda 2021. aastal.

 

Toimetaja: Kristjan Kallaste

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: