ERSO ja Eesti rahvusmeeskoor tähistavad kontserdiga Ester Mägi 99. sünnipäeva

Ester Mägi
Ester Mägi Autor/allikas: Rene Jakobson

8. jaanuaril algusega kell 19 kõlab Eesti riikliku sümfooniaorkestri ja Eesti rahvusmeeskoori muusikute esituses Ester Mägi looming. Kontsert on pühendatud helilooja Ester Mägile, kes tähistab 10. jaanuaril 99. sünnipäeva.

Ester Mägi orkestrimuusikast tuleb ERSO ja Eesti rahvusmeeskoori kontserdil ettekandele "Vesper" keelpilliorkestrile, kus kaalukas roll on orkestri kontsertmeistril Arvo Leiburil.

Kontserdil ettekandele tulev klarnetisonaat on pühendanud kauaaegsele klarnetirühma kontsertmeistrile Hannes Altrovile, teost esitavad klarnetist Taavo Orro ja pianist Kadri-Ann Sumera. "Duod rahvatoonis" on pühendatud pikaajalisele flöödirühma kontsertmeistrile Samuel Saulusele, seekord esitavad teose flötist Mihkel Peäske ja viiuldaja Arvo Leibur.

Seoses praegu kehtivate piirangutega Tallinnas ja Harjumaal ei ole võimalik kuulajaid Estonia kontserdisaali kutsuda. Kontserdi saab kuulata Klassikaraadio vahendusel ja jälgida ERSO veebiplatvormilt.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: