Produtsent Laurel 2 andis välja lühialbumi "Enese etapp"

Produtsent Harli Jaanimägi ehk Laurel 2 andis välja lühialbumi "Enese etapp".

Albumi lugudes "Voo wou" ja "Mitu" teeb kaasa ka Kitty Florentine, kes andis hiljuti välja oma esiksingli "127". "Enese etapi" miksis ja masterdas Sanel Mittal ehk Gogdog.

"EP materjal on valminud võrdlemisi lühikese perioodi jooksul ja loomuliku kulgemisega. Ülemõtlemisest hoidumiseks ei jätnud kaua aega seedimiseks ning saatsin Sanelile miksida," rääkis Jaanimägi.

"Kahel korral kutsusin Kitty proovikasse, lasin talle instrumentaali ja andsin talle mikrofoni kätte ja kuna ta oskab päriselt väga hästi laulda, siis ilmselgelt ei pidanud ma ise midagi enam ütlema ning asjad voolasid ise paika," lisas ta.

"Midagi ei ole kirjutatud, kõik on vahetu emotsioon. Mõtestan harva enda jaoks oma loomet, kuid selle EP-ga oli suund kindlasti õhulisem, et mitte täita kõike ise, vaid jätta rohkem ruumi kuulajale. Pange klapid pähe ja minge jalutama või tehke hapet vms, aga peol ärge kuulake."

Jaanimägi kuulub produtsentide/DJ-de kollektiivi Smoke Break, samanimeline saade on Ida raadio eetris. Varem on ta nime Laurel 2 alt välja andnud EP-d "130", "Xflies" ning viimase B-pooli koondava "Xflies B-sides".

Jaanimägi kuulub koos Mittali ja Timo Tiivasega ansamblisse Siemens Nokia, kellelt ilmus tänavu album "Jippii!". Bändi näeb juulis Ida-Virumaal toimuval festivalil Mägede Hääl ja augustis klubis Hall festivalil The Dark Side of The Moon.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: