Siemens Nokia liikmed andsid välja kogumiku "Post-Kontor Music"

Sanel Mittal ja Timo Tiivas ehk Gogdog X Oumeen.
Sanel Mittal ja Timo Tiivas ehk Gogdog X Oumeen. Autor/allikas: Taaniel Malleus

Siemens Nokia liikmed Sanel Mittal ja Timo Tiivas ehk Gogdog ja Oumeen andsid välja kogumiku "Post​-​Kontor Music", kuhu koondatud enne Siemens Nokia moodustamist tehtud lood.

Enamik kogumiku lugudest on siiski varem mingil kujul juba ilmunud. Varem avaldamata lugudest on kogumikul "Võsabiit" ja "BR2D", lugudest "Need sõnad" ja "Kopad" tegid remiksid vastavalt Käärkäsi ja Booty Powder.

"Trash [Gert Moser, Trash Can Dance – toim] tahtis kasseti teha ja siis me otsisime lisaks varem reliisitud neljale loole veel kaks avaldamata lugu ja remiksid juurde," selgitas Tiivas.

Kogumiku kassetil välja andnud Moseri sõnul kõlab Gogdogi ja Oumeeni koostöö väga britilikult, sest siin on sees hulgi britilikku eneseteadlikku laiskust.

"Kui tandem koos Laurel2-ga [Harli Jaanimägi] võtsid nimeks Siemens Nokia ja afišeerisid ennast nagu pohuiwave, siis ilma Harlita päris pohhui veel pole, kuid mingeid kohustusi samuti mitte ning kogu muusika tundub ääretult easy'ilt kulgev," kirjeldas ta.

"Saneli biidid on alati veninult uimased olnud, kuid siin on rütmi siksakid teravad ning Oumeeni kitarr käriseb mõnusalt peale, rääkimata sellest, et eesti keeles laulmine on Timo puhul veel palju ilmekam kui sooloasjade puhul ingliskeelsena."

Kogumik on saadaval kassetina ja digis, kaanekujunduse autor on Timo Tiivas.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: