Paide Teater otsib osalejaid oma viimasesse lavastusse

Paide teatri meeskond lõpetab tegevuse aasta lõpus.
Paide teatri meeskond lõpetab tegevuse aasta lõpus. Autor/allikas: Jan Teevet

Hiljuti tegevuse lõpetamisest teatanud Paide teater tähistab 1. augustil viimast sünnipäeva, millega seoses kuulutas välja ka osalejate otsingu oma viimasesse lavastusse.

Lavastusest on teada veel üsna vähe, märgib teater oma pressiteates.

"Teame, et lavastus esietendub detsembris. Me teame, et proovid algavad oktoobris, aga ettevalmistused selle lavastuse sünniks on kestnud juba palju kauem. Neli aastat vähemalt."

"Me teame ka seda, et lavastuses teeb kaasa kogu Paide Teatri meeskond, aga meil on kindel tunne, võiks isegi öelda, et veendumus, et selle lavastuse meeskonnas on veel ruumi," seisab teates.

"Võid olla näitleja, etenduskunstnik, lavastaja, dramaturg või produtsent, aga täpselt sama hästi võid sa olla ka skulptor või kettaheitja, teadlane, perearst, peaminister või baarmen."

"Isegi kui sa ei saa veeta meiega kogu prooviperioodi (oktoober-detsember), siis anna end ikkagi üles. Tule nädalaks, päevaks või tunniks ja viskume üheskoos kunstialtarile."

Lavastuses osalemise soovist saab anda teada Paide teatri kunstilisele juhile meiliaadressil [email protected] või helistades ükskõik millisele Paide Teatri trupiliikmele enne 8. augustit.

Etendused toimuvad 8., 9., 10., 14., 15. ja  16. detsembril. 

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: