Paavli Kultuurivabriku avamisfestivali programmi lisandusid Genka & Dew8, Yasmyn jt

Yasmyn
Yasmyn Autor/allikas: Martin Kosseson

9.–11. juunil toimub Paavli kultuurivabrikus festival, millega end endise kalatööstuse hoonetesse sisse seadnud sündmuspaik kuulutab ametlikult avatuks. Teisipäeval täienes avamisfestivali muusikaprogramm uute nimedega, nagu Genka & Dew8, Yasmyn, Kannabinõid jt.

Varem on programmist juba avaldatud nimed, nagu Luna (UA), Elephants From Neptune, San Hani & Metabora, Endamisi Salamisi, Kitty Florentine, Siemens Nokia, Rando Arand, Bible Club, Mart Avi, Hambad, Ye ning valik plaadikeerutajaid, nagu Nicolas Vogler (Br), Noa, Hugo Mesi, Ellen Vene, Mihkel Noot, White Gloss, Error!Error!, Dj Shore Road, Kersten Kõrge, Daniel Raichert, Dj Fake Versace, Mari-Anna Miller ja Dj Vaatab Jooksvalt.

Nüüd lisandusid muusikaprogrammi veel Genka & Dew8SIP€LGA & Yohan ning Yasmyn, Jaan Pehk ehk Orelipoiss ning Must Mesi ja Funk Embassy spetsialistid Heidy Purga ja Roma Vjazemski. Helsingist jõuab festivalile klubi-DJ Carlina Carpelan, aga ka kohalikud Micaela Saraceno & Nechaev. Kontsertidega astuvad üles Aigar ValsYumi MotomaLaurel2The Lunacy of Flowers ja Kannabinõid.

Orelipoiss Autor/allikas: Silver Gutmann

Kultuurivabrik asub Põhja-Tallinnas aadressil Paavli 7a endise kalatööstuse hoonetes ja on pärast uuenduskuuri valmis vastu võtma inimesi, mitte ainult kontsertide, aga ka muude kultuurisündmuste ja vaba aja veetmise võimalustega.

Paavli tänaval on juba praegu stuudioid muusikutel, kunstnikel ja filmiinimestel, samas asub ka Paavli Kaltsukas. Sõle tänava pool on käimas suure poe ehitus, läbi mille korrastub ja avaneb Paavli tänav sel aastal ka sinna suunda. Otse Kultuurivabriku aia tagant läheb mööda Putukaväil, mille edasiarendamist Tallinn jätkab ning see lisab võimaluse Paavli tänav ja Putukaväil ühendada läbi Kultuurivabriku.

"See on selline projekt, mis ehk kunagi otseselt valmis ei saa. Tahame eelkõige selle nädalavahetusega näidata, et selline koht üldse olemas ning inimesed tuleks ja vaataks, mis see on," rääkis kultuurivabriku eestvedaja Roman Demchenko.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: