ERR.ee video: "Klassikatähtede" kontserdivoor

{{1519739280000 | amCalendar}}

28. veebruaril toimus Estonia kontserdisaalis "Klassikatähtede" kõige akadeemilisem voor, milles tegid otseülekande nii Klassikaraadio kui ka ERR-i kultuuriportaal.

Klassikatähe tiitli pärast võistlevad tromboonimängija Kaspar-Oskar Kramp, oboemängija Ingely Laiv, löökpillimängija Tanel-Eiko Novikov, flötist Kristin Müürsepp, viiuldajad Linda-Anette Verte ja Johannes Põlda ning pianistid Sven-Sander Šestakov ja Arko Narits.

Kõik kaheksa osalist said 15 minuti jooksul oma lemmikrepertuaariga end publiku südamesse mängida. Selles voorus said vaatajad kõige paremini aimu, kes neist paari aasta pärast meie lavadel valitsema hakkavad. 

Publikul oli võimalus oma lemmiku poolt hääletada nii kontserdipileti kui kultuuriportaali kaudu. Hääled liideti osalejate üldtulemustega ning kontserdivoorust saavad veel kõik noored muusikud edasi järgmisse vooru.

Konkurss "Klassikatähed" toimub neljandat korda Eesti Televisiooni, Klassikaraadio ja Eesti Kontserdi koostöös. Esmakordselt oli noorte muusikute mõõduvõtmine eetris 2013. aastal.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: