Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Raamatutabelist leiab ronge, arste ja Vene klassikat

Hooaja viimane "Kirjandusministeerium" heitis pilgu ka raamatumüügitabelile, kust Mart Juur mõned põnevamad teosed esile tõstis.

"Mul on tohutult hea meelt, et Loomingu Raamatukogu teeb tänuväärset tööd maailma kirjandusklassika tutvustamisel, seekord on müügitabelis viiendal kohal Josif Brodski luulekogu "Atlantise lähistel"," ütles Mart Juur ja lisas, et tegemist on valikkoguga, mis on inspireeritud ja kõneleb antiigist.

Samuti tõi ta välja Mehis Helme raamatu "Eesti raudtee 100 aastat". "Raudtee on asi, millest on viimasel aastal palju räägitud ja enamasti murelikus toonis, aga see raamat meenutab, et raudtee on olnud ka tore, meeldiv ja ainult häid emotsioone tekitav asi."

"Vat mina külastan arste võrdlemisi sageli, sest mulle meeldib suhelda ja rääkida oma haigustest, ma olen nagu Polkovniku lesk, sest ma arvan, et arstid ei tea mitte midagi," tõdes Juur ja ja kinnitas, et doktor Rein Vahisalu, kelle raamat "Sinule, kullast süda" on müügitabeli tipus, on kinnitus sellest, et arstid tõesti teavad midagi.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Kirjandusministeerium"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: