Toomas Tross loodab "Lasnagorski" edule ka eestikeelses keeleruumis

Telekanali ETV+ komöödiasarja "Lasnagorsk" osatäitja Toomas Tross loodab, et sari jõuab ka ETV või ETV2 kanalile, sest stsenaarium ja karakterid on põnevad ka eestikeelsele vaatajaskonnale.

"Meil on vaja mitmekesisust, absoluutselt meil on vaja mitmekesisust. Rääkimata sisust. Kuigi stsenarist on Minskist, on rollid ja tegelaskujud välja mõeldud Venemaal väga kuulsa komöödisaate "KVN" osalejate poolt," selgitas Tross.

Seriaali režissöör Irina Vassiljeva ütles Trossi sõnul, et enamik Venemaa stsenariste on "KVN" saadetest pärit. "See on väga tugev põhi olnud nendele stsenaristidele, kes praegu vene keeles kirjutavad," lausus ta.

"Lasnagorsk" on koguperekomöödia, mille keskmes on tavaline vene pere: kolm põlvkonda, kes elavad koos Tallinna suurimas linnaosas – Lasnamäel.

Sarja karakterid on Trossi sõnul loodud stereotüüpset mudelit jälgides, luues humoorika ülevaate Eesti venekeelsest elanikkonnast. "Isegi minule, kes ma ei tea mitte midagi, kuidas elab minu naabruses kesklinnas, Lasnamäel või Mustamäel venekeelne elanikkond. Ma ei tea. Ma loen võib-olla lehtedest, kuidas nad elavad. Minule kui eestikeelses keeleruumis elavale oleks huvitav vaadata," ütles Tross, et loodab sarja edu ka eestlaste seas.

Sarja režissöör on Irina Vassiljeva, stsenarist Juri Russin.

Peaosades Vladimir Barsegjan (Aleksei Grigorjevits Zahharov), Darja Tamm (Macha Polikarpova), Mihkel Tamm (Toomas Tross), Anja Tamm (Anastassia Koleda), Toomas Tamm (Artjom Firsov). Kõrvalosades on Larissa (Julia Kalenda), Artur (Sergei Rõmar), Galja (Evelina Sakuro), Ravil (Kalju Orro), Valera (Marat Aljautdinov), Lera (Marina Lyzhina), German (Nikita Sozkov).

"Lasnagorski" telelinastus toimub detsembris. Sari hakkab jooksma ETV+ kanalil ja esimesel hooajal jõuab eetrisse kümme 24-minutilist osa.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: