Vanemuine kutsus uue aasta alguse puhul tasuta teatrisse 200 last

"Guugelmuugelpunktkomm" Autor/allikas: Saara Nette Tõugjas/ Vanemuine

3. jaanuaril kell 12 toimunud "Guugelmuugelpunktkomm" etendust käis tasuta vaatamas 200 last. Piletid kinkis Vanemuise teater Tartu Pereliidu kaudu suurperedele.

"Guugelmuugelpunktkomm" on lugu tüdrukust nimega Juta, kes on maal vanaema juures, sest tema isa on tööl Soomes. Juta on täitsa tavaline tüdruk, kel on väike armas merisiga Possu.

Lasteooperi "Guugelmuugelpunktkomm" helilooja on Tauno Aints, libreto on kirjutanud Rein Pakk, Aapo Ilves ja Tauno Aints. Laulusõnade autor on Aapo Ilves. Lavastuse muusikajuht ja dirigent on Taavi Kull, lavastaja Marko Matvere, kunstnik Rosita Raud, valguskujundajad Imbi Mälk ja Andres Sarv, koreograaf Marika Aidla.

Osades Pirjo Jonas või Kadri-Liis Kukk, Simo Breede või Jaan Willem Sibul, Reigo Tamm (RO Estonia) või Oliver Timmusk, Märt Jakobson või Raiko Raalik (RO Estonia), Karmen Puis või Arete Teemets, Merle Jalakas või Sigrid Mutso, kaasa teeb Vanemuise ooperikoor.

"Guugelmuugelpunktkomm" etendub Vanemuise väikeses majas sel hooajal veel neljal korral.

Toimetaja: Valner Valme

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: