"101 Eesti ajakirjanduspala" pakub lugemist Jannsenist ja Tõnissonist Urmas Otini välja

Tiit Hennoste ja Roosmarii Kurvits panid kokku raamatu, mis jutustab eesti ajakirjandusest. "101 Eesti ajakirjanduspala" pakub lugemist legendaarsetest ajakirjandustegelastest Jannsenist ja Tõnissonist kuni Urmas Otini ning eesti ajakirjandusmaastiku tähtsündmustest läbi ajaloo.

Raamatu üks autor Tiit Hennoste ütles "Aktuaalses kaameras", et talle endale meeldivad eriti lookesed, mis avavad käibefraaside ja ütlemiste tagamaid ning räägivad asjadest, millest tavaliselt ei räägita – olgu need kas või ajakirjanike honorarid ja töötingimused eri aegadel.

"Kui võtta üks ajalugu ja vaadata seda kui ilusat selgroogu, siis need on hetked, kus minnakse sügavamatesse kohtadesse, käiakse natuke ringi ja urgitsetakse," kirjeldas Hennoste.

"Seda ajakirjandust on püütud hävitada, ta on ise hakanud ajaloolistes pööretes surema, aga ta on ikka ja jälle end üles kerinud, üles tõusnud ning saavutanud olulise taseme ja rolli eesti ühiskonna ning kultuuri jaoks," lisas ta.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: