Carmen Mikiver Endla teatri publiku lemmiku preemiast: kui poleks publikut, poleks ka meid

Foto: Gabriela Liivamägi

Endla teatri publiku lemmiknäitlejad ja -lavastus selgitatakse alati välja aprillis, linnapea teeb võitjad teatavaks ja õnnitleb neid pärast etendust publiku ees. Sel aastal oli kõik teistmoodi.

Koroonaviiruse tõttu polnud tavapärasel moel võimalik võitjaid õnnitleda, seega kohtusid Endla teatri juht Roland Leesment ja Pärnu linnapea Romek Kosenkranius siiski teatrilaval, võitjad tehti teatavaks ja siis said asjaosalisedki sellest teada, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Aasta naisnäitlejaks valis publik Carmen Mikiveri, kellele sooviti õnne telefoni teel. Mikiverile tõid edu rollid "Oliver Twistis", "Windsori lõbustates naistes", "Pidusöögis" ja "Onu Remuse juttudes". Mikiver tänas selle preemia eest eelkõige publikut. "Kui poleks publikut, siis poleks ka meid," sõnas ta.

Meesnäitlejatest hääletati publiku lemmikuks Ago Anderson rollide eest lavastustes "Me armastame ja ei tea midagi, "Windsorite lõbusates naistes" ja "Pidusöögis". Endla külastajate lemmiklavastus on komöödia "Windsori lõbusad naised".

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Aktuaalne kaamera"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: