Kultuuriportaali koroonaleevendus | Tõnis Kase noortefilm "Õnnelind flamingo"

Eesti telemängufilmide seast paistab Tõnis Kase "Õnnelind flamingo" eredalt silma, kuna midagi nii kurioosset ja ehk isegi amoraalselt ei osanud inimesed 1986. aastal ilmselt oodata. Samuti aitab Kase ja Kaugveri stsenaariumi pinnal hoida tipptasemel näitlejaansambel, mille eesotsas seisavad Evald Hermaküla ja Kaie Mihkelson.

Õnne on inimesed ikka ja alati saavutada püüdnud, igaüks vastavalt oma isiklikule õnneideaalile, oma moraalsetele tõekspidamistele. Mis kujundab siis õieti vaimse ja kõlbelise isiksuse? Miks pealtnäha kõigiti normaalsest perest võrsub kurjategija? Kust saab alguse hoolimatus, silmakirjalikkus ja kahekeelsus? Neid ja teisi küsimusi esitab vaatajale film, mis loodud Raimond Kaugveri romaani "Meie pole süüdi" ainetel.

Režissöör Tõnis Kask, stsenaristid Raimond Kaugver ja Tõnis Kask, operaator Valeri Blinov, kunstnik Joosep Remme, kostüümikunstnik Liivia Leškin, helilooja Lepo Sumera. Osades Evald Hermaküla, Kaie Mihkelson, Mikk Mikiver, Allan Noormets, Sulev Luik jt.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: