Tallinna katusekorteris mängitav teatritükk vaatleb püüdlust luksuse järele

Suveteatri hooaeg on täies hoos ja uusi mänguplatse ning žanre lisandub iga päev. Näiteks etendub ühes Tallinna kesklinna katusekorteris glimbim pealkirjaga "Standard".

Mirtel Pohla, Eva Koldits, Inga Salurand ja Kairi Mändla on elu jooksul palju kolinud. Iga kord ikka uhkemasse ja avaramasse keskkonda.

"Millegipärast müüakse meile pidevalt luksust," märkis Koldits "Aktuaalsele kaamerale". "Kui vaadata kas või kinnisvarakuulutusi, siis tegelikult ka pisike korter lubab sulle luksust. Ta lubab sulle Kultuurikatla, mere ja raekoja platsi võnkeid, kus sa võiksid elada ja millegipärast me igatseme seda luksust endale koju."

Miljonivaade, katuseterrass, penthouse, luksus – need sõnad on viimaste aastatega meie kinnisvaraturul kinnistunud. Alates sellest nädalast keerleb aga nende mõistete ümber üks teatritükk.

"Eks ma aeg-ajalt mõtlen selle peale, et mida meile luksusena pakutakse. Kui ma ümberringi vaatan, siis tegeletakse palju sellega, et üritatakse inimestele pakkuda mingit elustiili, mille poole võib-olla materiaalseid võimalusi silmas pidades alati ei küündita. Aga see püüdlus on alati inimeste sees olemas," märkis Pohla.

Igale etendusele mahub täpselt kümme inimest, etenduse toimumiskoht on kirjas piletil.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: