Galerii: Eesti arhitektuurimuuseum tähistab uue näitusega 30. sünnipäeva

Rotermanni soolalaos avatakse rühmanäitus "Majad, mida me vajame", millega tähistatakse arhitektuurimuuseumi 30. sünnipäeva.

Näitusele "Majad, mida vajame" on kutsutud osalema 16 arhitekti ja kunstnikku, kes said ülesande luua tinglik maja, eesmärgiga tagada meile ilusam ja turvalisem tulevik planeedil Maa. "Arhitekt-visionääridest pole ammu midagi kuulda olnud, andsime neile ülesande lihtsalt unistada," selgitas arhitektuurimuuseumi direktor Triin Ojari.  

Näitusel osalevad Anna-Liisa Unt, Arhitektuurikool, b210, Elina Liiva ja Helena Rummo, Johanna Jõekalda ja Artur Staškevitš, Kadarik Tüür Arhitektid, KUIDAS, Leonhard Lapin, LLRRLLRR, Margit Mutso ja Inke-Brett Eek, molumba, PART, PLUSS, Peeter Pere, Raoul Kurvitz, Stuudio Tallinn.

Näitusega kaasneb kataloog, kus arutlevad samal teemal ka loomaökoloog Tuul Sepp ning arhitekt Kalle Komissarov. "Majad, mida me vajame" kuraator on Jarmo Kauge, ruumikujundajad Eva Kedelauk ja Kristel Niisuke (NIKITA ATIKIN), graafiline kujundaja Margus Tamm

Näitus on Rotermanni soolalaos avatud 21. novembrini.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: