Muusikaagentuur Warner Music Live laiendab tegevust Eestisse

Vasakult fotol: Mihkel Sirelpuu (SMUUV), Karl Sirelpuu (Warner Music Live Estonia), Fredi Lunden (Warner Music Finland), Jaana Kapanen (Warner Music Live), Samppa Hartikainen (Warner Music Live), Meiliin Soome (Warner Music Baltics), Mikko Manninen (Warne
Vasakult fotol: Mihkel Sirelpuu (SMUUV), Karl Sirelpuu (Warner Music Live Estonia), Fredi Lunden (Warner Music Finland), Jaana Kapanen (Warner Music Live), Samppa Hartikainen (Warner Music Live), Meiliin Soome (Warner Music Baltics), Mikko Manninen (Warne Autor/allikas: Niki Soukkio

Muusikaagentuur Warner Music Live laieneb ning alustab tegutsemist Eestis. Soome suurim kohalikke artiste esindav live-muusika ettevõte on valmis aitama kaasa Eesti artistide võimekuse arendamisele ja esinemisvõimaluste kasvatamisele.

Agentuuri Warner Music Live tegevust hakkab Eestis juhtima pikaajalise kogemusega kontserdikorraldaja ja agent Karl Sirelpuu, seda koostöös Anton Musta ja Mihkel Sirelpuuga, kelle ettevõte Smuuv on Warner Musicu ametlik koostööpartner Eestis.

Warner Music Live Estonia artistide nimistuga on liitunud juba mitmed kohalikud artistid, nagu Andreas, Anett, Ariadne, gameboy tetris, Gram-Of-Fun, jonas.f.k, Karl Killing, Minimal Wind, Rahel, Raul Ojamaa ja Trad.Attack!.

Warner Music Group laiendas 2020. aasta sügisel tegevust Baltikumis ja avas Tallinna südalinnas füüsilise esinduse ning alustas koostööd kohalike artistidega. Nüüd laiendab ettevõte oma teenuste valikut, pakkudes Eesti turul artistidele abikätt ka esinemiste haldamisega.

"Baltikumis on palju andekaid artiste ning regioonil on suur potentsiaal nii traditsiooniliste kontsertide müügi kui ka eraürituste osas," selgitas Warner Music Live'i juht Samppa Hartikainen.

Warner Music Live Estonia teeb jätkuvalt koostööd ettevõttega Warner Music Baltics, kuid esindab eraldiseisvalt ka mitmeid muusikuid teiste plaadifirmade ridadest, seda sarnaselt Soome emaettevõttele. Warner Music Live'i muusikute nimistusse kuulub Soome turul 70 artisti.

"Soome kogemuste põhjal on meil ideaalne tõestusmaterjal, et hästi planeeritud ja aktiivne kontserttegevus võimaldab teha veelgi suuremaid investeeringuid kohaliku muusikaturu edendamisse," lausus Warner Music Baltics'i juht Mikko Manninen.

"Eestis on palju suurepäraseid artiste, keda soovime abistada parimal võimalikul viisil – nii eraesinemiste müügi kui ka avalike kontsertide osas," lisas ta.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: