VAT Teatris esietendub uus laste- ja noortelavastus "Mesilane sinu peas"

VAT Teatri uus laste- ja noortelavastuse "Mesilane sinu peas" autoriks on saksa näitekirjanik Roland Schimmelpfennig ning see esietendub kolmapäeval, 20. aprillil. Tegemist on hoogsa ja mängulise lavastusega.

Lavastus "Mesilane sinu peas" kulgeb läbi ühe lapse koolipäeva. Päikeselisele hommikule järgneb päev täis üksindust ja väljakutseid. Oma etendusejärgseid muljeid jagavad Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi õpilased.

"Ta oli mõeldud ühe lapse elust ja tema pidi tegema igasuguseid asju, et läbida leveleid," ütles õpilane Mirelle. "Jah, natukene arvutimängu moodi," lisas õpilane Kaisa.

"Ta oli teistmoodi ja võib-olla sutsu teise mõtlemisega. Meie elame hästi, aga mõnel lihtsalt ei ole head elu, et saab lõbutseda ja iga päev restoranis näiteks käia, vaid peab ise hakkama saama. Seal näidati, et laps pidi ise endale lõunasööki tegema," lausus õpilane Nora Elise.

"Natuke kurb, kuna tal olid ema ja isa olid joodikud ja see oli kurb, sest keegi ei armastanud teda," ütles õpilane Eerika. "Kui mina näeksin tänaval kedagi kelle vanemad on joodikud... Mul hakkab väga kurb tunne, ma tahaksin neid aidata," rääkis Kaisa.

"Ta võib olla täiesti teine inimene kui tema vanemad," kommenteeris õpilane Eerika. "Ma soovitaksin küll teistel seda vaatama tulla, kuna see paneb sind sügavalt mõtlema, et kas teistel on ka nii hea elu nagu sinul," ütles ta.

Näidendi "Mesilane sinu peas" esietendus on kolmapäeval, 20. aprillil. Näidendi tõlkis Mihkel Seeder ja lavastas Ago Soots. Näitlevad Ago Soots, Karolin Jürise ja Meelis Põdersoo.

Toimetaja: Maiken Tiits

Allikas: "Aktuaalne kaamera"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: