Eesti Instituut jätkab koolitusprogrammi "Kultuurisamm" läbiviimisega

Eesti lipp
Eesti lipp Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Eesti Instituut jätkab koolitusprogrammi "Kultuurisamm" läbiviimisega maist augustini käesoleval aastal. Programm hõlmab harivaid ettevõtmisi, loenguid, meistrikursusi, seminare ja ringsõite nende jaoks, kes soovivad eesti kultuurist rohkem teada saada.

"Kultuurisammu" projektijuht Valeria Mihhailova sõnul on selle aasta programm väljasõidukeskne, külastatakse Eesti saari ja ka Pihkva- , Võru-, Setu-, Tartu- ja Pärnumaad.

Harjumaalt ning Ida- Virumaalt väljuvate õppepäevade töökeeleks on vene keel. Lisaks on Harjumaa elanikele mõeldud õppepäevad saadaval ka inglise keeles. Õppepäevadel löövad kaasa eesti keelt emakeelena kõnelevad vabatahtlikud, kes on toeks keele praktiseerimisele vabas õhkkonnas.

"Kultuurisammu" tasuta programm on plaanitud kuuesajale huvilisele, alates 16. eluaastast. Maikuus on koolitusprogrammist huvitatutel võimalik end projekti kodulehel registreerida. Täismahus koolitusprogrammi avaldadakse 10. mail.

Toimetaja: Maiken Tiits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: