Sveta baaris esinevad Prison Religion ja Marmormaze

Virginia osariigist Richmondist pärit artistide Poozy (Parker Black) ja False Prpht (Warren Jones) koostööprojekt Prison Religion.
Virginia osariigist Richmondist pärit artistide Poozy (Parker Black) ja False Prpht (Warren Jones) koostööprojekt Prison Religion. Autor/allikas: pressimaterjalid

Sveta baaris astuvad reedel, 21. oktoobril üles USA-st pärit Prison Religion, keda soojendab kodumaine Marmormaze.

"Hardcore punkmuusika klubikülastajatele" ― nii on kirjeldatud ameeriklaste duot Prison Religion, kes astub Sveta baaris lavale reedel, 21. oktoobril.

Virginia osariigist Richmondist pärit artistide Poozy (Parker Black) ja False Prpht (Warren Jones) koostööprojekt Prison Religion on 2016. aastast alates sukeldunud erinevatesse žanritesse alates trapist kaasaegse klubimuusikani. 

Tänavu aasta juunis lasid nad plaadifirma Halcyon Veil alt välja müramuusika albumi "Hard Industrial B.O.P.", mille eesmärk on artistide sõnul provotseerida samamoodi nagu bebop-stiil pakkus väljakutset džässmuusikas 1950ndatel.

Virginia osariigist Richmondist pärit artistide Poozy (Parker Black) ja False Prpht (Warren Jones) koostööprojekt Prison Religion. Autor/allikas: pressimaterjalid

"Prison Religion püüab teadlikult pahupidi pöörata väljakujunenud vorme ja nad teevad seda väga põnevalt," märkis Sveta baari programmijuht Madleen Teetsov-Faulkner.

Ameeriklaste etteastele teeb soojenduse kodumaine Marmormaze, keda inspireerivad nii karmid kõlad kui sujuvam vaporwave. "Muusikaliselt võrdväärne sellega, kui ajus on liiga palju brauseriaknaid lahti," kirjeldab ta ise. 

Prison Religion ja Marmormaze esinevad reedel, 21. oktoobril algusega kell 19.00 Sveta baaris (Telliskivi 62).

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: