Galerii: "Hunditunni" avasaade uuris lähemalt aega, ööd ja unetust

Paide Teatri ja Klassikaraadio raadioaktsiooni "HUNDITUND" esimeses saates räägiti ajast ja ööst. Saatekülalised olid filmioperaator Elen Lotman, muusik Maarja Nuut ja filosoof Eik Hermann. Saadet juhtisid Paide Teatri kunstiline juht Jan Teevet ja näitleja Kirill Havanski.

Milline on aeg öösel, kuidas öised tajud ja tunnetused päevastest erinevad, mis on unetus ja kuidas see on seotud ajatajuga? Millised paistavad öised mõtted kirkas päevavalguses?

Aktsiooni "Hunditund" esimeses saates räägiti ajast, unetusest ja ööst, maailma nihestamisest ja loomisest, ilusatest elusolemise hetkedest, kehapiiride nihutamisest, erinevatest meeleseisunditest, ajanihkest, ekstreemsetest olukordadest, ungari psühholoogiaprofessori Mihály Csíkszentmihályi flow-teooriast, loomingulisest distsipliinist, ootamatutest intensiivsetest kohtumistest, reaalsuse nihestumisest ja sellestki, kas aeg üldse on olemas.

"Hunditunni" teine saade läheb eetrisse 2. novembril kell 3.30, kui öises raadiostuudios kohtuvad dirigent, arst ja õpetaja.

Paide teatri ja Klassikaraadio aktsioon "Hunditund" on Klassikaraadio eetris 1. kuni 5. novembrini kell 3.30. Saade ei ole järelkuulatav, saate toimetajad on Lisete Velt ja Marge-Ly Rookäär.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: