Temufi uus lavastus "U-TUBE" uurib suunamudijate probleeme

Viljandis tegutsev loominguline ühendus Temufi rändab mööda Eestimaad Peep Maasiku lavastatud ja kirjutatud noortelavastusega "U-TUBE". Lavastuse keskne tegelane on 16-aastane Emily, kes tahab kuulsaks saada.

Emily on täiesti tavaline teismeline, kes elab koos ratastooli aheldatud isaga. Emily kirg on tantsimine, kuid siis avastab ta veel midagi ahvatlevamat - ta hakkab suunamudijaks. Emily unistab kuulsusest, millega kaasnevad raha, glamuur, tasuta rõivad ja vitamiinijoogid. Pealtnäha lillelise elu telgitagustes kohtub Emily küberkiusamise ja internetipedofiiliaga, aga loo lõpp on siiski õnnelik.

Emily rollis on päriselus suunamudija ametit proovinud Amanda Hermiine Künnapas. "See on väga oluline, et selliseid lavastusi tuuakse välja, mis räägiksid sellest reaalsusest, mis praegu toimub ja mis päriselt puudutaksid meid," selgitas Künnapas ja lisas, et see lavastus ei puuduta ainult noori, vaid tegelikult puudutab ka täiskasvanuid.

TeMuFi uut noortelavastust mängitakse novembris 13 korral kõikjal üle Eesti.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: