"Kultuuristuudio. Arutelu" uurib jalgpalli läbi kultuuri- ja eetikaprisma

Kolmapäeval, 16. novembril mõtestavad saates
Kolmapäeval, 16. novembril mõtestavad saates "Kultuuristuudio. Arutelu" jalgpalli läbi kultuuri- ja eetikaprisma kultuurikriitik Andrei Liimets ja spordipsühholoog Kristel Kiens. Autor/allikas: Kairit Leibold / ERR

Pühapäeval algab Kataris jalgpalli MM, mille tähe all möödub kogu järgnev kuu. Kuigi tänavust finaalturniiri on saatnud poleemika alates riigile korraldusõiguste andmisest, võib olla kindel, et finaalturniiri mängud fännidel vaatamata ei jää. Jalgpalli uurib läbi kultuuri- ja eetikaprisma ka kolmapäeval "Kultuuristuudio. Arutelu".

Kuidas mahutuvad samasse lausesse sõnad "jalgpall" ja "kultuur"? Miks toob just jalgpalli MM-i taoline suurvõistlus inimesed kokku? Mis moodi tuleks vaadata tänavust jalgpalli MM-i Kataris ja oma moraalikompassi seada ränga inimõiguste rikkumise valguses?

Kolmapäeval, 16. novembril mõtestavad hooaja viimases "Kultuuristuudio. Arutelu" saates jalgpalli läbi kultuuri- ja eetikaprisma kultuurikriitik Andrei Liimets ja spordipsühholoog Kristel Kiens. Saatejuht on Tarmo Tiisler. Saade on ETV2 eetris algusega kell 21.30.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: