Peosari Shelter annab esimese sünnipäeva puhul välja kogumikalbumi

Safety Trance
Safety Trance Autor/allikas: Pressimaterjalid

21. aprillil täitub üritustesarjal Shelter esimene tegutsemisaasta, mida tähistatakse sünnipäevapeoga Sveta baaris ning kväärklubis Hungr, samuti antakse sünnipäeva puhul välja kogumikalbum "Feyrûse".

Kogumikalbumilt "Feyrûse" leiab 17 lugu 18 artistilt, nii tuntud välismaiste kui ka kodumaiste tegijate seast: Safety Trance (VE), Slikback (KE), Ytem (FR), Nikolajev, Bible Club ja paljud teised. Muusika ambient'ist eksperimentaalse klubimuusika ja gqom'inini.

"Feyrûse" on saadaval alates 21. aprillist Bandcampis.

Shelter on üritustesari, mis keskendub eksperimentaalsele muusikale ning traditsiooniliste klubimuusika piiride murdmisele. Üritusel on mänginud rahvusvaheliselt artistid nagu aya, Iceboy Violet, Slikback, Abdullah Miniawy, 3Phaz, HVAD ja Raja Kirik.

Sünnipäevapidu algab Sveta baaris, kus astuvad üles Safety Trance (VE), Wulffluw XCIV (RU/MO), MORA (FI) ja "Shelteri" residendid DJ Holy Mountain ning Yallah. Samal ööl kell 2 liigub tähistamine edasi uude kväärklubisse Hungr ning esitamisele tuleb Shelteri esimene kogumikalbum "Feyrûse", millelt leiab 17 lugu 18 artistilt.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: