Kväärid avavad Tallinnas uue kogukonnabaari Hungr

Hungri reedesel avapeol „Shelter Extraordinaire” on kohal St. Grimes, Milaanost pärit muusikaprodutsent ja artist.
Hungri reedesel avapeol „Shelter Extraordinaire” on kohal St. Grimes, Milaanost pärit muusikaprodutsent ja artist. Autor/allikas: pressimaterjalid

Tallinnas Tulika tänaval avab kahepäevase programmiga uksed uus kväärruum Hungr. Esimene üritus toimub reedel, 14. aprillil. Avaõhtul esinevad nii kodumaised artistid kui ka külaline Itaaliast.

"Meie eesmärk uue baariga on luua kaasaegne, kaasav ja turvaline ruum kohalikele ja Tallinnat külastavatele LGBT+ inimestele ja nende sõpradele, seda läbi programmi ja partnerite, keda ürituste korraldamisse kaasame," selgitas Hungri üks omanikke, lavastaja-koreograaf ja artist Rene Köster.

"Me loodame pakkuda Tallinna ööelule midagi omanäolist ja uut ning kasvada kogukonda toetavaks ja võimestavaks kohaks ka päevasel ajal," lisas ta. 

Reedesel avapeol "Shelter Extraordinaire" on kohal St. Grimes, Milaanost pärit muusikaprodutsent ja artist, kelle žanriüleses loomingus on oluline koht rütmidel ja reivist inspireeritud helidel. 

Külalisele lisaks saab kuulda kohalikke artiste Maarja Nuut, Nikolajev, Wondering O, Erjek ja 0000ID. Üritus algab kell 22.00 ning lõpeb varahommikul.

Laupäeval, 15. aprillil kell 17.00 jätkub programm live-kontsertprogrammiga, kus astuvad üles Manna, Witch & Daddy ning Gøk2. 

Sellele järgneb kell 21.00 MC Amory Tingz juhtimisel vogue-tantsijate võistlus ehk kiki-ball "No Crumbs". Võistlusel saab osaleda eelregistreerimiseta.

Õhtu lõpetavad etteastetega drag-esinejad Vilita ja Nordika ning muusikat mängivad hommikuni DJ-d They/Them, kväärpeo BÄM! residendid Helgi Saldo, Fake Versace, Kxster ning Bubblecum peoseerialt Sorr ja Iunsu.

Hungr avab uksed Tulika tänaval, endise ilusalongi ruumides ööklubi 9/11 kõrval. Esialgu toimuvad Hungris üritused ainult nädalavahetustel.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: