Festival Tallinn Treff kogus tänavu 3300 külastust

Tallinn Treff
Tallinn Treff Autor/allikas: Indrek Rammus

Visuaalteatrifestivali Tallinn Treff etendused pälvisid nelja päeva jooksul 3300 külastust. Festival tõi Eestisse 17 lavastust ja visuaalteatriga seotud aktsiooni 10 riigist, kokku anti 32 etendust.

Festivali juht Leino Rei tunneb rõõmu selle üle, et Tallinn Treffil on rahvusvahelises festivalikalendris oma kindel koht. Nii külastas seekordset festivali ka kuuskümmend teatriinimest erinevatest Euroopa riikidest. "Nende tagasiside annab selge signaali, et liigume sisuliselt ja korralduslikult õiges suunas," sõnas ta.

Nelja päeva jooksul sai näha kuut lastele ning 11 noortele ja täiskasvanutele suunatud lavastust, millest neli olid pärit Eestist ja 13 mujalt maailmast (Saksamaa, Itaalia, Soome, Taani, Belgia, Holland, Iisrael, Suurbritannia, Sloveenia). Etendused toimusid Eesti Noorsooteatris, Kanuti Gildi SAALis, Sõltumatu Tantsu Laval ning Kumus. Õhtuti jagati muljeid ja vahetati mõtteid festivaliklubis, mida juhtis näitleja Karl Sakrits.

Järgmine Tallinn Treff toimub 2025. aastal.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: