X

Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Euroopa kinovõrgustik tunnustas Elektriteatri juhti aasta ettevõtja tiitliga

Andres Kauts
Andres Kauts Autor/allikas: Mana Kaasik

Euroopa väärtfilmikinosid ühendav kinovõrgustik Europa Cinemas nimetas oma liikmeskonda kuuluva üle 1200 kino hulgast Tartu Elektriteatri juhi Andres Kautsi aasta ettevõtjaks.

Europa Cinemas tunnustab Tartu Elektriteatri tegevust Euroopa kinokunsti esile tõstmises selle rikkuses ja mitmekülgsuses. Elektriteatri juhi Andres Kautsi sõnul on väga hea meel saada tunnustuse osaliseks just oma kolleegide ehk teiste kinode hulgas. "Auhind antakse üle küll kino juhile, kuid on mõeldud tunnustuseks tervele kino meeskonnale," ütles Kauts. 

Üheks parima ettevõtja tiitli pälvimise tingimuseks on innovaatiliste lahenduste läbiviimine kinopidamises – Europa Cinemas tõi eraldi välja Tartu Elektriteatri välja töötatud tarkvara väikekinodele nimega Kinola, mis muudab kinode administratiivse töö kergemaks. "Elektriteater on alati otsinud erinevaid võimalusi ja uuenduslikke lahendusi. Mõned aastad tagasi võtsime vastu otsuse arendada välja kinode haldustarkvara, mida saaksime edasi müüa ka teistele kinodele üle Euroopa ja miks mitte ka üle maailma," rääkis Kauts. 

Europa Cinemase tegevjuht Fatima Djoumer tuleb jaanuari lõpus Tartu Elektriteatrisse auhinda üle andma.

Europa Cinemas jagab iga aasta oma võrgustiku kinode hulgas auhindu kolmes kategoorias: parim programm, parim noorteprogramm ning aasta ettevõtja. Eestis kuulub Europa Cinemase võrgustikku viis kino: Tartu Elektriteater, Tallinna kinod Sõprus ja Artis, Võru kino Kannel ja Kuressaare Thule Kino.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: