Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Semiosalongis räägitakse edukatest ebaõnnestumistest

Kristin Orava performants
Kristin Orava performants "Käib töö ja vile koos" Autor/allikas: kristino-rav.blogspot.com

Semiosalongis ERROR #10 Tallinnas tuleval esmaspäeval räägib Kristin Orav. Seminar toimub Von Krahli Akadeemias (Rataskaevu 10/12, Tallinn) kell 19.00.

Kuraator ja tegevuskunstniku Kristin Orav räägib veast ja ebaõnnestumisest kaasaegses kunstis. Kunstnikuna lähtub Orav semiootikast. Vigu ja ebaõnnestumisi käsitleb ta nii väljakutsetena kaasaegses kunstis domineerivate diskursuste taustal kui ka nende diskursuste survena. Põhifookus on oksüümoronil "edukas ebaõnnestumine". Teemat uurib ta küsitluse vormis, kuhu on kaasatud erinevate alade kunstnikud.

Kristin Orav on tegevuskunstnik ja Tallinna Ülikooli doktorand.
Seminar toimub inglise keeles.
Semiosalong on Eesti Semiootika Seltsi egiidi all tegutsev mitteformaalne seminarisari, mille iga seminari juhendab erinev semiootik, kunstnik või mõne ala spetsialist. Sarja eesmärk on tekitada semiootilisi diskussioone, populariseerides semiootikat teaduse ja analüüsimeetodina. Tallinnas toimub Semiosalong kevadel 2014 esmaspäeviti Von Krahlis ning Tartus üle nädala kolmapäeviti lokaalis Arhiiv.
Semiosalong tänab Von Krahli meeskonda ja Tallinna Ülikooli Kunstide Instituudi muusika osakonda.

Toimetaja: Mari Kartau

Allikas: Semiosalong

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: