Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Kadrioru kunstimuuseum käivitab kohtumiste sarja "Kunst kõnetab kõiki", alustab Anu Lamp

Anu Lamp
Anu Lamp Autor/allikas: PM/Scanpix Baltics

Kadrioru kunstimuuseum alustab 7. veebruaril uue loominguliste kohtumiste ja avastuslike näituste sarjaga „Kunst kõnetab kõiki”.

Sarja eesmärk on tuua vanade meistrite looming lähemale ka tänapäeva inimesele, edastab Eesti Kunstimuuseum.

Esimesel„Kõnelused kunstist“ kohtumisel räägib oma kunstimuljetest ja muuseumikogemustest Tallinna Linnateatri näitleja Anu Lamp.Esimesel poolaastal on ootamas veel kohtumised Mehis Heinsaare, Dimitri Demjanovi ja Hannes Võrnoga.

Anu Lamp on suur muuseumisõber, keda tõmbavad teatrispetsiifiliste väljapanekute kõrval ka kunsti- ja isikumuuseumid. Kultuurilooline mälu ja mäletamine on esineja jaoks väga tähtsad märksõnad. Kohtumisel räägitakse ajaloolisest arhitektuurist ja selle võimest mõjutada külastaja enesetunnet ja meeleseisundit, samuti võimalus vanema kunsti kaudu suhestuda antiikmütoloogia ja piiblilugudega, mille tundmine on oluline ja inspireeriv ka tänapäeva loominguliste inimeste jaoks.„Kunst kõnetab kõiki” 7. veebruar kell 15.00. Anu Lamp. Soovitav eelregistreerimine tel 606 6400 või [email protected]

Tulevaid kohtumisi: 7. märts – Mehis Heinsaar, 4. aprill – Dimitri Demjanov, 2. mai – Hannes Võrno. Kõik kohtumised algavad kell 15.00.

Sarja toetab Kultuurikapital.


Toimetaja: Tõnu Pedaru

Allikas: Eesti Kunstimuuseum

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: