AK kultuuriuudised väisasid Tallinna raamatumessi ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: ERR

Eesti Rahvusraamatukogus kestab traditsiooniline kirjastuste liidu korraldatav Tallinna raamatumess, kus toimub kokku üle 30 erineva kirjandusürituse, millest tubli kolmandik on mõeldud lastele ja noortele.

"Kahel esimesel päeval toimuvad traditsiooniliselt kirjandusfoorum ja tüpograafiaseminar Kirjak ja laupäeval on üle-eestiline 3.-4. klassidele lastele mõeldud kirjandusmäng," rääkis Eesti Kirjastuste Liidu juht Kaidi Urmet AK kultuuriuudistele.

Lisaks 30 kirjastuse lookas raamatulettidele pakutakse erinevaid arutelu- ja töötubasid, seminare ning kohtumisi kirjanikega.

AKs sai sõna näiteks kultuuriblogi Kaktus peatoimetaja Paul Raud.

Raamatumessil tutvustatakse ka uudiskirjandust. Täna esitleti värsket mõttekogumikku "Urmas Ott. Puudutused ja jäljed", kuhu on kogutud valitud katkeid ja mõtteteri legendaarse teleajakirjaniku varem ilmunud raamatutest.

Mess jätkub homme mahuka laste- ja noorteprogrammiga. Esimest korda tuleb kokku ka Tallinna raamatumessi kirjandusklubi, kus kõik soovijad saavad loetud raamatute kohta sõna sekka öelda.

Toimetaja: Madis Järvekülg

Allikas: "Aktuaalne kaamera"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: