Umbrella Grupp jätkab tegeliku ja näiva vahel sondeerimist ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto näituselt
Foto näituselt Autor/allikas: Hanna Samoson

Kunstnikerühmitus Umbrella Grupp avab reedel 26. mail ARSi projektiruumis näituse "Tegelt on teisiti". Kaisa Maasiku kureeritud näitusel osalevad kunstnikud Maris Karjatse, Madis Kurss, Hanna Samoson, Silvia Sosaar ja Ave Vellesalu. 

Eesti Kunstiakadeemia fotograafia osakonna bakalaureuseõppe lõpetajaid käivitab mõte reaalsuse ja mängu märkamatu äravahetamise võimalusest.

Kahevahelolekut võib saata hirm, teadmatus, skeptilisus, rusutus või hulljulgus, seisab näituseteates. Umbrella Grupp jätkab tegeliku ja näiva vahelise ala sondeerimist ja tõlgendamist, mis oli läbiv teema ka nende eelmisel näitusel "Confusion" EKKMis 2016. aastal.

Näitusega kaasneb trükis ja lisaüritused kohapeal: kolmapäeval 31. mail kell 17.30 räägivad kunstnikud oma teostest "Kaasaegse foto kiirkursuse" programmi raames; neljapäeval 8. juunil kell 18.00 juhib Maarin Ektermann vestlust kunstnikega; laupäeval 17. juunil kell 13.00 toimub Tallinn Art Weeki raames giidituur Siim Preimani juhtimisel.

Näituse on kujundanud Anna Kaarma ja Kaisa Maasik. Graafiline disainer on Anna Kaarma.

Näitus jääb avatuks kuni 18. juunini 2017.

Toimetaja: Madis Järvekülg

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: