NUKU teatris esietendub lavastus väikelapse kasvamisest

NUKU teater
NUKU teater "Päris mäng" Autor/allikas: Marion Undusk

25. veebruaril esietendub NUKU teatris väikelastele mõeldud lavastus "Päris mäng", mille autor ja lavastaja on NUKU teatriga sügisel liitunud Leino Rei.

"Päris mängu" peategelane on poisipõnn, kelle noored vanemad viivad hoida vanaisale puutöökotta. Tema puutöökojas ärkavad ellu puuhaamer, liigendjoonlaud, vinkel, höövel ja kõiksugu muud tööriistad. Need õpetavad lapsele, kuidas pöörata, roomata, seista ja astuda.

Noori lapsevanemaid kehastavad ning laps-nukku manipuleerivad hooaja alguses trupiga liitunud Getter Meresmaa ja Mihkel Vendel, vanaisa mängib Andres Roosileht. Lavakujunduse, mis kujutab vanaisa puutöökoda, ning kostüümid kujundas Marion Undusk, nukkpeategelase, keda näeme lavastuses kolmes erinevas vanuses, lõi nukukunstnik Rosita Raud. Helilooja ja muusikalise kujunduse autor on Ardo Ran Varres.

"Päris mäng" esietendub 25. veebruaril NUKU teatri ovaalsaalis, etendusi antakse kuni juuni alguseni ning ka järgmisel hooajal.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: