Kultuuriportaal soovitab: "Pets ja Berliin" ETV2-s ({{contentCtrl.commentsTotal}})

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
"Pets ja Berliin" Autor/allikas: Kaader filmist

23. märtsil on ETV2 ekraanile Taavi Aruse ja Indrek Spungini lühidokumentaal "Pets ja Berliin", mis räägib loo punkar Peeter Männiksoost, kes elab juba aastaid Berliinis.

Peeter ja Berliin on partnerid, kes üksteist toetavad. Peeter ütleb, et Berliinis on väga palju selliseid nagu tema: "See koht kohe tõmbab, sest seal on võimalik olla see, kes sa oled. Berliin ei tee sulle etteheiteid sellepärast, kes sa oled. Berliin aktsepteerib sind sellisena nagu sa oled. See on midagi, mida paljudes teistes linnades ei kohta."

Ilma kahtlusteta - Berliin on Peetri kodu ja Peeter on osa Berliinist. Peeter teeb ikka veel bändi. "Kui sa oled punkar, siis teed sa alati bändi. Kas või mõtteski."

Petsil on uusi lugusid ja ta tahab need ära salvestada. Peeter käib aeg-ajalt Eestis, et sõpradega legendaarsest bändist Nyrok City oma lugusid salvestada. Viimasel ajal küll harvemini, aga seda südamlikumad on need kohtumised.

Vanadel sõpradel juttu jätkub, kuna Peetril, urbankameeleonil ja linnamüstikul, nagu teda iseloomustatakse, on ohtralt lugusid, mida vesta - elust ning Berliinist, muidugi ka elust Berliinis. Lugu ühe mehe ellujäämisest suures linnas. Lugu üksildusest, võitlusest ja vabadusest. Poeem Petsist ja Berliinist.

Lühidokumentaal "Pets ja Berliin" on ETV2 ekraanil 23. märtsil kell 21:00.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: